| laurash_5821 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un telefon cu touchscreen dar parintii nu prea vor. Ei sunt de parere ca se va strica repede si au spus ca daca gasesc eu unul BUN mi-l cumpara. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Proprie experienţă: mi-am cumpărat cu 5 luni în urmă un telefon touchscreen (Lg GD510), sincer sunt foarte mulţumită de el [au trecut doar 5 luni on the phone ştiam că e foarte sensibil, trebuie să ai mare grijă de el, să nu se zgârie, etchappy Cu toate acestea, l-am luat.

Ţie îţi recomand (de acord cu @razor1911) telefoanele Nokia. Garantez că sunt cele mai rezistibile. N-are rost să te zgârceşti la bani (bineînţeles dacă îţi permiţihappy ), mai bine dai ceva mai mulţi bani pe un telefon de calitate, decât să dai puţini bani pe un telefon care peste juma` de an se defecteazălaughing.

Nu-mi pare rău că mi-am luat LG.happy

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Cauta o solutie de compromis tastatura plus touchscreen asa impaci si capra si varza

| Serendipity17 a răspuns:

Ce sa faci? sa gasesti unul bun happy Samsung star e ff bun big grin

| ancan a răspuns:

Sunt de acord cu ei happy
Telefoanele cu touchscreen sunt foarte sensibile.

| ancan a răspuns:

Sunt de acord cu ei happy
Telefoanele cu touchscreen sunt foarte sensibile.
Iar daca l'ai zgariat sunt sanse destul de mari sa nu mai functioneze sad

| camycamy a răspuns:

Eu una iti recomand LG GT405 dar decizia va fi ata ce iti vei lua

| razor1911 a răspuns:

Incearca Nokia 5800, Nokia 5530, Nokia X6 (daca iti permiti)

| gaby0 a răspuns:

Poti sa le spui ca este bun si ca ai mai vazut si la altcineva si ca daca iti cumpara nu mai vrei nimic altceva

| lorrraine21 a răspuns:

Depinde daca ai grija de el happy eu mi-am luat un telefon cu touchscreen si l-am scapat pe jos si mi s-a spart display-ul tongue...