| StefaniaM a întrebat:

Buna happy.E normal ca pe Android 4.0.3 sa nu-ti mai mearga varianta de desktop a youtube-ului? Mi-am dat acum o saptamana update la sistem si acum imi apare acolo un cub cu un semn de intrebare sad. Funda pentru cine imi explica ce s-a intamplat

Răspuns Câştigător
| MrCarrots a răspuns:

Acel cub cu un semn de intrebare reprezinta missing plug-in. Ai o versiune noua de android, si poate poti sa-ti instalezi Adobe player sa remediaezi problema.

| StefaniaM explică (pentru MrCarrots):

Mersi mult kiss

| MrCarrots a răspuns (pentru StefaniaM):

Cu placere MrTroll. happy