| anonim_4396 a întrebat:

Eu am o problema cu unity web player l-am instalat dar cand merg la un joc care are nevoie de unity flash player de exemplu dead trigger 2, zice ca are o eroare fatala si nu mai merge. Am incercat sa-l dezinstalez si apoi sa-l instalez iar de pe situl oficial dar tot nu merge. windosul meu este xp nu este virusat este de abia pus, astazi i-am dat scanare anti virus si n-are virusi, deci ce sa fac, dau funda pentru raspunsul corect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ti-a mers niciodata acel joc, poate nu suporta jocul. Daca da, atunci da-i o reinstalare de win si formateaza partitita c.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil ca la dezinstalare sa iti fi ramas urme ale Unity. Poti incerca sa dezinstalezi din nou dar cu programul de dezinstalat Geek.Il descarci, instalezi apoi cauti unity, dai click dreapta pe el siapoi remove. Dupa ce dezinstaleaza unity, scaneaza automat dupa urme ramase si le stergi si pe alea.Reinstalezi alt unity apoi, poate iti va merge. Daca nu...nu imi pot da seama de ce.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze dar nu merge

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ti-a mers niciodata acel joc, poate nu suporta jocul. Daca da, atunci da-i o reinstalare de win si formateaza partitita c.

| N3XTG3N a răspuns:

Ai putea sa dezinstalezi inca odata unity player si sa mergi in folderul -> C:/Documents and Settings/Administrator/Local Settings/Application Data/

Aici vei gasi un folder Unity Player, il stergi de tot si instalezi inca odata playerul si este mult prea posibil sa-ti mearga!