| CataMorarasu a întrebat:

Bună!
Eu urmăresc un serial online şi de ceva vreme nu pot viziona episoadele deoarece îmi spune Install Adobe Flash Player. L-am instalat dar tot îmi zice să îl instalez.
Ce aş putea face în legătură cu asta?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Daca este vorba de Windows Xp este ceva normal. Flash player-ul nu mai este compatibil cu platforma folosită, idem va fi și cu aplicațiile și driverele.
Dacă e vorba de Windows 7 dezinstalează modului din programs și instalează-l folosind IE-ul, apoi dacă folosești firefox, tot la fel dar folosind Firefox.Succes