| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicație bine conceputa care să imi arate cine mi-a vizitat profilul de Instagram? Stiu, suna absurd, dar chiar e important sa stiu.

15 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Si in fond, de ce cineva ar vrea sa stie exact cine i-a vizitat profilul?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru LPCTSTR):

De curiozitate

| LPCTSTR a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Care curiozitate? Si Obama s-ar putea uita la profilul tau si nimanui sa nu ii pese.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru LPCTSTR):

N-am profil de Instagram #lacrima

| Dishka a răspuns (pentru LPCTSTR):

Am gasit o aplicație pentru ce voiam eu, si cred ca e problema mea de ce as vrea sa vad asta, numai bine

| LPCTSTR a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Same.
Nu degeaba imi pastrez anonimatul pana si pe Facebookwinking

| LPCTSTR a răspuns (pentru Dishka):

Mai, nu stiu ce sa zic de asta.
Din cate stiu, vizitele nu se pastreaza pe serverele niciunei companii, ele reprezinta doar incarcarea si vizualizarea unei pagini web (asta daca nu se interactioneaza cu aceasta).
Insa tine minte: Niciodata sa nu dai parola aplicatiilor/site-urilor necunoscute!
Nici nu stii cum acea aplicatie te face fara cont.

| Dishka a răspuns (pentru LPCTSTR):

Bine,uite am cont pe sarahah si raspunsurile mi le pot vedea doar urmaritorii mei de pe Instagram, și aș banui pe cineva pentru un mesaj primit si doream sa vad daca persoana respectiva a intrat pe contul meu, poate nu e cine stie ce si oricum nu ma intereseaza hate-ul, eram doar curioasă, dar stii cum e suntem oameni si suntem diferiti si avem interese diferite

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu exista. Este scris in "Terms and Conditions". Chestia aia care nu o citeste nimeni rolling on the floor

Imi pare rau ca iti trebuie o astfel de aplicatie. Inseamna ca ceva ti se intampla. Ceva banuiesti despre cineva. sad

| Dishka a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ba sa stii ca am gasit ceva pe net, și da bănuiesc ceva, mersi mult

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Dishka):

Probabil este fake. Iti ia din lista de prieteni si pune numere la intamplare. Parerea mea, voi postati poze ca sa le vada lumea si apoi va plangeti ca se uita peste profilul vostru X si Y. Dai block sau intreaba-l direct.

| Dishka a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ok,multumesc,orice părere este bine venită

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Dishka):

Ma bucur tare mult ca intelegi. Nu mai sunt multe persoane ca tine happy

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Vreau sa zic, care sa accepte parerile fara a se supara sau a intelege gresit.

| Dishka a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Mi se pare ceva normal sa intelegem si sa acceptam si parerile altora si ce gandesc altii, te pup