| VORTEX a întrebat:

fima de telefoane mobile Huawei face telefoane de calitate? merita sa cumpar un telefon de la aceasta firma? astept raperi.

Răspuns Câştigător
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Huawei este o companie chineza. Face telefoane bunicele, eu am telefonul de la RDS Huawei si e ok, dar doar pentru ce a fost facut un telefon: sa vorbesti si sa trimiti/primesti mesaje.

3 răspunsuri:
| VORTEX explică:

Telefonul de care vorbeam este:Huawei G6608

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Sau chinezeasca... ma rog, ma cert cu cineva in privinta asta... Dar spune si ce Huawei(modelul) ai vrea sa-ti cumperi.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Am dat un search pe google. E foarte bun la banii astia!