| DeathBat6661 a întrebat:

Funda la primul raspuns care ma ajuta Am windows 7 Ultimate si nu pot deschide decat mess-ul, dar googe-ul nu. Cum pot sa fac sa mearga? Multumesc! Ps. inainte am descarcat un program si de atunci nu mai merge

6 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
Pai e simplu.Problema e de la acel program descarcat de tine. Poate contine cevavirusi..Iti recomand sa il stergi.
Bafta! kiss

| DeathBat6661 explică (pentru InnocentSίn):

Am sters dar tot nu merge straight face

| Rax a răspuns:

Acel program a afectat functionarea browserului tau.reinstaleaza'l inca o data, explorer, opera, chrome, de care aveai.

| DeathBat6661 explică (pentru Rax):

Cum sa il reinstalez daca nu merge internetu?

| stanly7 a răspuns (pentru DeathBat6661):

Ai spus ca messul merge deci implicit si internetul merge.
Presupun ca vrei sa spui ca browserul nu iti merge.
Parerea mea e sa chemi pe cineva care se pricepe, vreun prieten, coleg sa te ajute.
Poti sa scanezi PC cu antivirusul tau.
Incearca Combofix si malwarebytes
(sau/si dr web) in safe mode.
https://www.youtube.com/watch?v=7PRWXVD_8-8
Nu e nici o rusine sa admiti ca nu te pricepi.Deci cheama pe cineva care se descurca.
O zi buna.

| facpipi a răspuns:

Incearca sa stergi acel program.