| daniela_6449 a întrebat:

Buna!
I-mi puteti spune si mie cum sa fac pentru a conecta telefonul la calculator?
Cu usb-ul nu merge, nu mi-l recunoaste, am telefon LG

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa ai si un kit de instalare pentru tipul tau de telefon.
De obicei se da odata cu telefonul.
Daca nu-l incearca sa-l gasesti pe net.
Trebuie sa existe.
Bafta!

| WoaDmulL a răspuns:

Pai intra la setari in mobil si la conexiuni si schimba acolo la cablu de date In stocare in masa sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperi un bluetooth. e vreo 20-30 lei. bafta!winking funda? big grin

| LaraDot a răspuns:

Pai...daca telefonul tau are bluetooth si calculatorul la fel cauta pe calculator bluetooth-ul si aprinde-l. Dupa aceea e usor

| CreaTzZa_9241 a răspuns:

thinking si eu tot Lg am.dar cand bagi cablul usb in pc trebuie sa nu fie in meniu...