| Andya a întrebat:

Buna!
Ieri am primit, pe mess, de la o fata un site care zicea :"Foto:Dhttp://3adv.us/sev108 {nu dați click ca-i virus}
Si eu nu am antivirus pe calculator...cum pot sa fac ca sa nu se mai trimita automat asta?!?!?!? Colegele mele deja l-au luat si ele x(
Plss... Ajutați-ma![-o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai reinstaleaza mess-ul si gata happy
app cand o sa primesti link-uri de genul: FOTO big grin... sa stii ca e virus

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fata aceea care trimite fara sa stie mass-uri bag-o la ''ignore'' si nu o sa mai primesti nimic de la ea! Macar pana isi deviruseaza calculatorul! Iar tu baga-ti un Antivirus. La intrebarile mele vezi ca am un antivirus cu licenta FULL pana in 2018! Si nu mai sta fara antivirus ca nu este bine pentru calculator!

| Kattan a răspuns:

Nu era nevoie sa pui linkul happy Cine stie cum da cineva din greseala pe el. Modifica daca poti.