| Generalgrevious031 a întrebat:

Buna, ieri mi-am instalat pe laptop sistemul de operare Q4OS de la Linux si deja astazi am intampinat o mica problema, mi-am bagat tema de Windows 11 dupa ce am instalat sistemul si azi cand am pornit laptop-ul a disparut tema de Windows 11 si s-a intors la tema initiala ca si cum de abia am instalat sistemul.

A mai instalat cineva acest sistem de operare si daca ati patit si voi la fel cu tema?

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Dacă ai instalat tema când ai rulat sistemul live, de pe USB, normal că nu s-a păstrat. Instalează Lookswitcher, dacă nu este deja instalat, și schimbă din nou tema.