| Eu500 a întrebat:

Daca iau un laptop cu sistem de operare linux ii pot schimba sistemul sa-i pun xp?

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Da, normal ca ii poti schimba!
Ii poti pune ce windows vrei tu!
Fundaa?happy

5 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Normal ca se poate si al meu a fost tot pe linux si acum am vista!
La multi ani!

| Eu500 explică (pentru tpuforyou):

Dar auzi scrie la laptop sistemd e operare boot up linux cum adica?

| tpuforyou a răspuns (pentru Eu500):

Pai daca il cumperi o sa aiba sistem de operare linux, sau linux preinstalat nu este o problema, ei copie cu windows pe un dvd si formatezi pe windows!, deci nu este greu!

| Eu500 explică (pentru tpuforyou):

Adica instalez windows xp

| tpuforyou a răspuns (pentru Eu500):

Da,, dar mai intai trebuie sa ai o copie windows xp, sau sa il cumperi original la suma de 400 lei )))! cam scump. deci fa rost de o copie de la prietenii tai!