| Daviker a întrebat:

Buna!
Imi poate spune cineva cum pot repara un stic USB de 32 gb fara sa imi pierd datele? Pentru ca cand deschid sticul pot sa vad datele dar numai cateva secunde.

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Salut! Este posibil sa iti fie dezlipita doar mufa de la stick, daca ai un prieten care se ocupa cu electronica ti-o poate repar daca este altceva atunci trebuie sa apelezi la o firma de recuperari de date, dar la ei nu merita sa apelezi numai daca datele sunt foarte valoroase. Pretul serviciului lor este mare.

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Firma de recuperare de date
e clar ca stick-ul e busit

| Daviker explică (pentru JicaContra):

E de la media galaxy

| JicaContra a răspuns (pentru Daviker):

happy
conteaza?!?
tu ai de recuperat DATE
DATELE TE DOR PE TINE
nu stick-ul, media galaxy iti repara sau schimba stick-ul, NU RECUPEREAZA DATELE... EVERRRRR

| Daviker explică (pentru Daviker):

Da

| Daviker explică:

Mersi pentru cei care mi-au dat raspunsuri!