| zagron123 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cum pot face internetul Vodafone Mobile pe stic sa mearga mai repede? Nu vreau motive de genul "Iati internet RDS"", "Alegeri orice internet in afara de acesta"...etc. Deci vreau doar sa stiu cum si daca exista vreo metoda in care Vodafone Mobile pe stic sa mearga mai repede deoarece merge cu viteza melcului! Dau funda + Vot cine imi raspunde la intrebare!

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Nu ai ce face.am incercat toate programele posibile si nu merge nimic..eu am abonament cu 5gb trafic si merge super bine descarc cu 500kb/sec cu google chrome..am descarcat si filme, jocuri etc. dupa ce consumi traficul adio nu descarci cu mai mult de 15kb/sec. eu am zis ca mi-l prelungesc si iau cu 18gb trafic inclus cu 80 de lei pe luna depinde de euro.da 18 gb creca imi ajung big grin ala chiar merge.

3 răspunsuri:
| daniel5r5 a răspuns:

Am si eu la fel. Faci asa: ai un cablu alb in cutia stickului.Il iei si bagi un cap in unitate, iar celalalt ii atasezi stickul.Ai grija sa pui stickul cat mai sus.Am incercat si am reusit.

| zagron123 explică (pentru daniel5r5):

Buna, imi poti zice mai bine sa inteleg pentru a putea sa-ti dau vot deoarece poate tu esti solutia mea salvatoare! Contacteazama te rog frumos pe adresa de messenger:rusmihai00@yahoo.com sau si sami scrii aici pe TPU mai explicit!

| zagron123 explică (pentru daniel5r5):

Sam dai neaparat adresa ta de mail sau tio dau eu: rusmihai00@yahoo.com contacteaza-ma!