| Ally126 a întrebat:

Buna ....Imi puteti spune si mie povesti de dragoste scurte, triste sau fericite.(ca tot vine Ziua Indragostitilor). Merci!

Răspuns Câştigător
| C8 a răspuns:

Daca ai ales sa adaugi intrebarea ta in categoria "Tehnologie", uite aici un top 10 specific pentru "techies": http://www.wired.com/......k-fiction/

2 răspunsuri:
| Mingo a răspuns:

Lasa dragostea laughing

Incepe Romani au Talent

laughing

| Ally126 explică:

Dupa ce ca mai sunt si singura in ziua aia..si vad pe toata lumea fericita"datorita dragostei"(cica)Ma omori si tu cu emisiunea ta.Si ca sa te linistesc sa stii ca o sa ma uit