| Gabryel32 a întrebat:

In august 2010 mi-am luat un laptop(TOSHIBA C650 11X) echipat cu Windows 7 Home Premium preinstalat.Acum am niste probleme cu el si as vrea sa ii reinstalez windows-ul, dar fara sa il duc la servie.Mentionez ca licenta e scrisa pe spate(acel Serial). Cum pot reinstala Windows-ul /cum pot face rost de Windows original free! Dau fundahappy

1 răspuns:
| MiHaI a răspuns:

Roaga pe cineva sa iti imprumute un windows sau daca si sa faci fa tu unul