| anonima0417 a întrebat:

Buna! In decembrie mi-am cumparat spatiu pe icloud(200gb) iar acum nu merge deloc sa anulez planul. Ce se intampla daca nu platesti? Sau cum as putea sa-l anulez deoarece nu merge deloc. Dau funda

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Reducerea sau anularea pe dispozitivul iPhone, iPad sau iPod touch
Accesează Configurări > [numele tău] > iCloud > Gestionați spațiul de stocare sau Stocare iCloud.
Atinge Schimbați planul de stocare.
Atinge opțiunile de reducere și introdu parola pentru ID-ul Apple.
Alege alt plan.