| RobertVali111 a întrebat:

In Firefox, cand fac o fila noua se deschide un motor de cautare care ma deranjeaza, asta de cand am instalat un program la repezeala si nu am debifat asta. Vreau sa imi arate pagina goala cand fac o fila noua. Cum fac chestia asta? PS: am dezinstalat programul respectiv. Funda pentru. cine ma ajuta.

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Salut!
E simplu, daca stii cum se numeste motorul de cautare intra la Control Panell si da-i la dezinstalare programe. Sau dai la View-tolbars si acolo debifezi programul respectiv.
Sau, cea mai sigura incercare - setezi din nou pagina de pornire : dai pe Tools la Options si acolo la home page treci link-ul de la mozilla si apoi salvezi. Cu siguranta vei scapa de"respectivul" happy
succes!