| printesik a întrebat:

.in primul rand scuze k postez la aceasta categorie intrebarea... daca am wireless'ul conectat la calculator si l tableta, pot avea net pe tableta oriunde m.as afla?:* :* :*

Răspuns Câştigător
| GeannyCatty a răspuns:

Buna...Da poti avea net oriunde dar doar in curte( daca locuiesti la curte) sau daca locuiesti la bloc poti avea cred ca in tot blocu... sper ca ti-am fost de ajutor. Pooop

| printesik explică (pentru GeannyCatty):

Adica dk stau l bloc si ies in oras nu pot avea net pe tableta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru printesik):

Corect. Wirelles-ul poate emite pe o raza de maxim 100-150m, ma refer la router-ele normale, sunt unle care bat si 25km adica cele profesioniste.

| GeannyCatty a răspuns (pentru printesik):

Pai depinde si de ce fel de wirelles ai. sunt unele performante care pot emite mai departe

| AllTogether a răspuns (pentru printesik):

Nu

| printesik explică (pentru GeannyCatty):

Funda :X :X :X X

8 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Depinde de raza de actiune de obicei e in jur de 100 de m. Daca il depasesti scade semnalul pana nu-l mai ai deloc.

| Soowhaat01 a răspuns:

Evident.

Si eu am si o data am stat cu tableta afararolling on the floor si ma jucam pe earolling on the floor

| AllTogether a răspuns:

Depinde de aria de acoperire a device-ului