| r2222 a întrebat:

In weekend ul asta merg sa imi cumpar telefon.Intre iPhone6 64gb si Huawei p10 lite, care credeti ca merita? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ambele sunt telefoane bune. eu am un p10 lite si de moment merge impecabil.
daca esti dintre aceia ce vor sa aiba marul pe telefon...cheltuie mai mult si iei iphone.
ca si telefoane ambele au bune prestatii. iphone 6 e deja depasit ca generatie.
oricum, indiferent de alegere...bafta.

| RoxiFoxi827 a răspuns:

Nu știu care e mai bun, deoarece eu am Samsung, dar din câte am auzit, e mai bun IPhone. Poate mă înșel, nu știu. Mai așteaptă și alte păreri