| xzedd1x a întrebat:

Am o intrebare, as dori sa-mi cumpar Huawei P8 Lite. Ideea este ca un prieten mi-a spus sa-mi iau ceva mai nou. Credeti ca nu merita sa dau banii pe P8 din moment ce e fabricat din 2015?

3 răspunsuri:
| MariusFD96 a răspuns:

Isi merita banii, asta e un lucru cert. Ce mai conteaza ca este din 2015 sau 2017? Daca vrei ceva mai nou poti sa iti cumperi un Samsung Galaxy J5 2016. Un telefon foarte bun pe care l-am avut si nu am fost dezamagit.

| fghjklkj a răspuns:

Am P8 Lite si isi merita banii. Daca n uesti genul ce pune accent pe moda si fita, ia-l cu incredere.

| Gigi_Gigi_1972 a răspuns:

Am un p8 lite de aproape jumătate de an, varianta 2016. crede-ma nu ramai dezamăgit, își merită toți banii