| scarlet11 a întrebat:

Incerc sa imprim ceva dar nu pot! Iata ce imi spune:scoateti si verificati cartusul color! am facut asta dar nimic! ce pot face?

4 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Ai reincarcat recent cartusul? Posibil sa se fi terminat tusul.

Succes.

| scarlet11 explică (pentru DaftPunk):

L-am incarcat alaltaieri!

| asdaf a răspuns:

Cauta in manualul imprimantei sau pe net cum se reseteaza imprimanta. si eu am avut aceeasi problema.
daca in softul imprimantei cartusul este gol, atunci ea il ia de gol, chiar daca este plin. trebuie sa o restezi. ce imprimanta ai? poate te pot ajuta

| scarlet11 explică (pentru asdaf):

am imprimanta HP photosmart