| dana_9056 a întrebat:

incurand e ziua mea si parintii o sa-mi cumpere alt telefon imi ziceti si mie ce telefoane sunt la moda acum sila un pret accesibilhappy fundoaie

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Lg cookie http://www.reviewzine.com/images/cellphone/samsung-genio.jpg
cica e bun si in plus iiti poti alege ce culoare doresti u

8 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Nokia x3

| dana_9056 explică:

Va rog cei care nu maiti dat saitul de pe care il cumpar dati-mil va rog

| dana_9056 explică:

Merci inna pentru raspuns telefonul este foarte bunhappy

| ElenaErika a răspuns:

Buna. uite eu mi-am luat un HTCwinking. imi place mult si e si la un pret convenabilwinking

| 123456 a răspuns:

Nokia c3, c6. Nokia x3 cam astea

| andreiu_9520 a răspuns:

Ia-ti un LG optimus one ( p 500 ) e cat de cat ieftin si ai tot ce vrei pe el : funda? :*

| larrii a răspuns:

Un singur sfat...NU iti lua cu touch screen! si eu mi-am dorit un telefon cu touch ff mult si parintii mi-au luat LG cookie fresh. vreau sa spun ca a mers 2 luni, apoi touch screen-ul mergea doar pe jumatate de ecran...sau cand voiam sa intru in meniu imi intra la contacte.si daca nu iti merge touch screen-ul nu prea poti face nimic cu telefonul, decat sa raspunzi la apeluri. ti-ai putea Samsung corby care e foarte dragut love struck eu vreau sa-mi iau un Nokia c3 big grin

bafta :*

| TheCrab a răspuns:

Pai cel mai cel mai la moda e iPhone 4, dar pretul...lasa de dorit...straight face
apoi...ar fii Samsung s5230, pretul e in jur de 400lei noi(4 milioane vechi)
happy
apoi ar fi LG cookie, sau LG cookie fresh (400lei)
apoi ar fi Samsung corby(500lei)
Samsung galaxy(in jur de 500 lei)
Nokia c3(300lei)
Black berry(600lei)
Nokia 52309(800lei).
cam atat stiu eu.happy
cel mai fain ar fi LG cookie fresh...si e dinsponibil in mai multe culori(negru, argintiu, roz, albastru, rosu, etc)
si in plus si pretul e accesibilhappy