| Lovelykat a întrebat:

Deci..eu pe facebook normal aveam cam 2-4 cereri de prietenie pe zi..acum de 2 zile primesc mai mult[de la baieti in special]..azi aveam 30straight face[si 25 erau de la baieti]...ce naiba au crescut asa de mult?straight face. Poze indecente nu am...se poate sa fie distribuit profilul meu sau ceva de genu`? ..Si am incercat sa dau; a setari de confidentialitate, la editeaza profilul ca sa nu imi vada nimeni pozele[in afara de prieteni]dar nu a mers..ca m-a sters prietena mea si tot imi putea vedea pozele[Si la poze am dat "Friends"]..cum imi fac facebook privat..doar prietenii mei sa mi-l vada? Si cu cererile astea ar trebui sa imi fac griji?[Fara sarcasmstraight face]

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

De multe ori pur si simplu devii vizibil in lista de feeds odata de ajungi sa ai multi prieteni. Si eu primesc o groaza de cereri de prietenii zilnice. Dau insa accept doar celor pe care ii cunosc sau care imi trezesc interesul. Tine de fiecare, nu ai de ce sa te temi.

| Lovelykat explică (pentru TheAce):

Faza e ca majoritatea sunt de la baietii cu nume :"Spaima Femeilor" si golani de genu`..pana acum am primit 50 si vorbesc serios..bine ca pe unii ii mai stiam asa ca sunt de la mine din scoala dar restulstraight face. Oricum sfatul tau m-a ajutat:*

5 răspunsuri:
| alexfunjohncena a răspuns:

Aceeia sunt Hakkeri! Dale Ignor nu ai baga in seama1Ca daca le lasi sa ati fie prieteni poate sa te suspendeze pentru minim 1 sap si maxim 1 luna. Funda?

| Lovelykat explică (pentru alexfunjohncena):

Nu cred ca sunt hackeri neapart..cu unii am "mutual friends cam peste 100", dar cu unii nustraight face...si baioetii de genu cu numele"Baiat de bani gata""Beleaua femeilor"..eu ma gandesc daca profilul persoanei poate fi distribuit in vreun fel.

| alexfunjohncena a răspuns (pentru Lovelykat):

Poi atunci inseamna ca baietii aia ai cv cu tine si stiu prea multe despre tine. Fereste-te de ei!

| Alecsandrrra a răspuns:

Da la setari de confidentialitate si fa in asa fel incat profilul tau sa fie vazut doar de cei care iti sunt prieteni, nu si la altii.