| puphuletz23 a întrebat:

Buna la toti.Am o mica problema si ma intrebam daca ma puteti ajuta.De ceva timp tot imi apare pe Firefox asa dintr-o data pagini cu publicitate, de la Jazztel, Movistar.(Stau in Spania) si nu stiu cum sa scap de ele.Ma cam dispera ca din 2 in 2 minute tot apare.Am instalat Adblock sau ceva de genu, sa nu stiu prea bine cum trebuie utilizat. V-am pupat :*

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai instalat Adblock ar trebui sa blocheze majoritatea reclamelor, dar nu le blocheaza chiar pe toate. Vezi ca, daca mergi pe reclama respectiva, iti apare Blocheaza (daca Adblock este in romana, nu stiu cum se traduce in spaniola) si daca dai pe Blocheaza nu o sa-ti mai apara reclama respectiva. Numai bine!

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Ai un virus, mai exact un adware, fa scanare completa, ar trebui sa mearga cu orice antivirus eu am scapat de el cu Microsoft essentials, insa pentru al instala trebuie sa ai windows cu licenta sau preactivat.