| NumelePrenumele a întrebat:

Buna la toti, am un Asus eee pc 900 si i-am pus un windows xp nou, acum cind am dat sa-i pun driverele pentru internet nu a mers imi scrie asta la urma " The Realtek Ethernet Controller was not found. If Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable " si nici nu-mi arata wi-fi, Va rog mult ajutati-ma daca stie cineva cum pot sa rezolv problema, Va rog!

Dau funda 10000%, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ViktorVictor a răspuns:

Descarca alt Driver altimul la Realtek Ethernet Controller sau pur si simplu uneste cablu de internet dar daca nu iti trebuie al driver pe nume Realtek Wireless LAN Driver

| ViktorVictor a răspuns (pentru ViktorVictor):

Descarca alt Driver ultimul la Realtek Ethernet Controller sau pur si simplu uneste cablu de internet la calculator, dar daca nu, iti trebuie alt driver pe nume Realtek Wireless LAN Driver! (am corectat greselele)

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt programe pentru a cauta driverele. unul din cele free pe care le prefer este
3dp chip iti detecteaza driverele lipsa sau vechi si iti da link de descarcare.