| reborn4x3 a întrebat:

Buna la Windows 7 Home Premium Norton Norton Intrenet Security e antivirus de internet, de laptop sau amandoua

Răspuns Câştigător
| comediant a răspuns:

Norton Internet Security - oferă o protecţie rapidă şi uşoară de la ameninţările pe Internet. Protejează computerul, reţea, Internet şi de identitate folosind tehnologii avansate de detectie care sunt optimizate pentru a face faţă atacurilor agresive de astăzi. Norton Internet Security produs îmbunătăţeşte securitatea şi confortul de cumpărături on-line, bancare, şi site-uri Web. Sistem îmbunătăţit de Norton Protection ofera mai multe niveluri tehnologii de securitate. Sistemul de protecţie Norton se opreşte furtul de identitate în reţea, virusi, hackeri, boti, spyware, troieni si alte tipuri de malware, fără a compromite performanţa a principalelor.
PROTEJEAZA AMBELE)

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Aceasta versiune de Norton indeplineste ambele functii pe care le-ai zis.I se spune Internet Security pentru ca are firewall propriu ce ofera o protectie asupra virusilor de pe internet.

| Ronnix a răspuns:

Ambele.

| SilentStriker a răspuns:

Internet... happy