| Salluty a întrebat:

Bună lume!
Am un Samsung galaxy gio și l-am conectat la laptop cu cablul USB ca să-mi pun muzică. Problema e că telefonul pur și simplu se încarcă și-mi zice ca nu e conectat cablul USB. La fel și laptop-ul face bip-bip-ul ăla dar când ma uit in my computer nu-mi arată că am removable disk.
Cum să rezolv asta? Țin să menționez că mai de mult a venit un unchi de al meu și a reușit să-mi pună muzică ( fiind exper laughing ) dar nu mi-a zis cum se face.

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Instaleaza Samsung Kies.
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml
Instalezi,conectezi telefonul, apoi pornesti Samsung Kies(Lite). Daca nu ai pe desktop Samsung Kies(Lite) deschizi Samsung Kies.Astepti putin pana se face conectarea.
Ar fi bine sa ai un cablu de date original.