| malasorteak47 a întrebat:

am o dilema: Cand conectez telefonul meu mobil (Samsung B7350) la calculator, nu imi apare nimic, doar se aude ca e conectat. Spuneti-mi ce pot face ca sa-mi apara Removable Disk in My computer, sa-mi pot pune muzica.

Răspuns Câştigător
| Madaa18 a răspuns:

Buna big grin... Trebuie sa-ti instalezi un program Samsung Kies.pe care il poti descarca de pe net... sper ca te-am ajutattongue

| malasorteak47 explică (pentru Madaa18):

Mersi mult, m-ai ajutat enorm!

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Cauta sync-ul de la Microsoft pe google. ca e tel cu windows mobile...

| Madaa18 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi programul Samsung Kies...pe care il poti descarca de pe net

| Withspitz a răspuns:

Ti-ai instalat vreun driver pentru telefonul tau?