| kati3mary a întrebat:

Buna lumewinking
Am un telefon Vodafone 555 Blue; sunt multumita de el,dar singurul inconvenient e ca,desi l-am deblocat,si functioneaza cu orice fel de cartela,nu pot sa intru pe internet,decat daca am in el cartela Vodafone. Stiu ca nu pot intra din cauza ca "Vodafone live!" este setat ca furnizorul meu de servicii internet,dar nu pot sa schimb in altceva, gen "My Orange"... Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Daca ai un abonament (pachet)de date activ de la furnizorul tau(ex:cosmote, sau Orange)suna la relatii cu clientii si cere sa te ajute sa configurezi setarile de internet.

4 răspunsuri:
| dsd a răspuns:

Pe ce retea esti? am si eu acelasi telefon si mi merge internetul

| kati3mary explică (pentru dsd):

Sunt pe Orange. Tu? :/

| Cristina27061999 a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti termini de platit abonamentul

| kati3mary explică (pentru Cristina27061999):

N-am abonament, l-am luat la liber, asa codat.