| anonim_4396 a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva sa imi fac un site? Nu vreau gratis, vreau sa fac unu cu limbajul html si cineva sa imi explice ce si cum, va rog frumos big hug a si nu imi dati tutoriale ca am gasit si eu ogramada, daca este cineva dispus sa ma ajute sa imi spuna aici si apoi vedem cum luam legatura sa vorbim pe mess. dau si funoi

10 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Poti sa dai tu ce vrei. Pune mana si invata HTML, PHP.MSQL ETC. casa poti face un sites, care nu se face asa de usor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta te ajuta cel mai bine
http://www.w3schools.com/html/default.asp

| PяInCєSs a răspuns (pentru suntserios):

Tu sti sa faci un site? Nu vreau tutoriale tongue Vreau sa imi explice cineva anumite chesti... Ma poti ajuta?

| suntserios a răspuns (pentru PяInCєSs):

Stiu sa fac si site uri

| PяInCєSs a răspuns (pentru suntserios):

Uite iti dau un mesaj cu id meu, poate ma ajuti si pe mine :p

| BadWaffle a răspuns:

Html e un limbaj simplu si cam insuficient pentru majoritatea site-urilor, ideea e ca poti implementa si alte limbaje in html... doar ca de aici treaba se complica, daca ai nevoie de un ajutor da-mi un pm

| ShtieToth a răspuns:

Iti recomand weebly.com..fatzi cont si te folosesti de sabloane. oricine stie cat de cat se descurca..host si subdomeniu gratis...bafta

| PяInCєSs a răspuns (pentru ShtieToth):

Nu vreau sa fac un site gratuit am avut destule si nu am reusit! Vreau sa fac un site sa pot vinde cosmetice sa pun tutoriale si asa mai departe, vreau sa fac eu siteul acela pentru ca daca sunt gratuite, majoritatea nu isi bat capu cu ele si au impresia ca nu e pe bune, adica ca raman ei fara bani happy In fine ideea este ca vreau sa fac eu acel site.

| ShtieToth a răspuns (pentru PяInCєSs):

Pai atunci e complicat stii htmle, php sau alte rahaturi? daca da atunci iti mai trebuie host si domeniu si multa munca....si pe weebly poti sa-ti inchiriezi domeniu..acu nu mai stiu cat este da nu-i foarte scump ..ma rog tu stii...bafta

| PяInCєSs a răspuns (pentru ShtieToth):

Nu ca m-as lauda am stat o ora cu nasu' in programul Evrsoft si am inteles cum se foloseste! NU zic ca deja vai l-am invatat, asta nu dar am priceput.Prind destul de repede in fine nu are rost sa ma 'laud' singura problema e ca reusesc sa fac pagina exact cum vreau eu, problema este ca nu reusesc sa fac ceva si de asta aveam nevoie sa imi explice cineva cum sa fac a 2 pagina si restul, a 2 pagina ma refer : intri pe pagina ai meniu, si gasesti. cosmetice un exemplu, in momentu cand da clik pe cosmetice vreau ca respectivul sa fie redirectionat acolo, nu stiu cum se face happy si inca ceva cu meniul. Ma rog si mici intrebari aveam care deja le-am aflat happy Oricum va multumesc tuturor ca mi-ati raspuns.