| Glows a întrebat:

ma enerveaza o persoana deoarece imi fura imaginea de coperta si de profil dupa o pagina de facebook creata de mine! Imi apare acolo utilizatori interzisi, dar cum il bag?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in dreapta ai un lacat, apesi pe el si iti apare scris: "Cum blochez o persoana care maderanjeaza?". Apoi iti apare o casuta in care zice sa scrii numele sau adresa de e-mail.

| Glows explică (pentru Salontanul):

Eu na ma refer la prieteni mei dupa facebook -.- si la pagina!