| LeonardoDiCapra a întrebat:

ma numesc denis.as avea o intrebare pentru voi. daca sunteti amabili, imi puteti da si mie un site de pe care sa downloadez sau sa vad [de preferat sa downloade]cev a prin care sa vad programe de tv. dar care sa functioneze si la google chrome nu doar la internet explorer. funda! promit!

Răspuns Câştigător
| th3on3 a răspuns:

Http://tvonlinebywebdessign.ourtoolbar.com/ instaleaza toolbar-ul.Programe necesare:sopcast, wmp 10/11, vlc.Cam atat. Dupa ce le instalezi deschizi internet explorer si vei pe toolbar ca ai posturile romanesti, ai radio, mai multe chestii:p. Daca ai nelamuriri intreaba-ma:P

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un tv-tuner, iar in al 2-lea rand cel mai bun site este: www.cool-webtv.net! Din pacate merge doar cu IE. Nu vad de ce va speriati asa mult de acest browser; daca aveti un antivirus +firewall+antimalwarebytes bun nu aveti de ce sa va faceti griji! (incearca avira antivir+zonealarm+malwarebyte's)