| Bibiutza a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Ati vazut pe internet ceva laptop-uri ( netbook, notebook orice :-) )care sa fie sub 5 milioane ( 500 lei)? Dar nu noi (la pretul asta :-D )
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......tbook.html

cam asa...desi nu prea ti le recomand, nu se stie cat de mult te poate tine, daca macar e intr-o "decenta" stare de functionare;))
dar tu stii ce faci cu el!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, daca nu noi, atunci sunt/gasesti. thumbs up

| Zambete89 a răspuns:

Bună

Am vazut la 799 de lei un mini netbook pe Okazii.ro. Încearcă pe acest site poate găseşti.
Pa.

| Bibiutza explică:

As dori si niste site-uri unde le-ati vazut (daca se poate big grin )

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html