| kristiyyna a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine? mi sa blocat tableta PRESTIGIO MUTIPAD 7.0 Ultra + am incercat de mai multe ori mofelul di acum imi cete contul google si nu imi mai aduc aminte parola si e-mailul. va rog frumos daca puteti ajuta

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Trebuie sa ii dai reset la tableta
1.Inchizi tableta
2.Cand o aprinzi tii apasat pe butonul power si pe +
3.Dai reset si dai yes!

| Angelescu1 a răspuns:

O inchizi iar apoi cand o deschizi tii apasat pe butonul pe care o pornesti si pe butonul de volum+, ambele butoane i acelasi timp. o sa iti apara un meniu pe fundal negru si de acolo nici eu nu stiu, dar numai asa o poti face, prin resetare