| Rockzstar a întrebat:

Bună, mă puteți ajuta va rog? Nu știu ce are telefonul meu, când am castile, sunt momente în care se oprește sunetul și repornește după câteva sec/min si nu e de la casti pentru ca am încercat și cu altele și se întâmplă la fel, iar când nu am casti și intru pe o aplicație cu sunet îmi încetinește sunetul, adică se aude mai încet iar apoi își revine, apropo, am S20 FE dacă ajuta la ceva

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Vizitează un service și explică-le acolo problema

| DonMoldo a răspuns:

Il duci la reparat de unde vrei sa stim noi, numai un expert iti poate spune ce are telefonul mai intai sa se uite la el normal!