| adyurs a întrebat:

Bună, Mi-am cumpărat recent un ssd la un laptop Asus si cand am incercat sa scot hard disk-ul nu l-am putut trage si mi-a fost frica sa il fortez si tin sa mentionez ca am scos toate șuruburile. Ce as putea face fiindca e duminica si am nevoie mare de laptop si nu e deschis niciun service. M-aș putea duce in Altex (fiindca de acolo l-am cumparat).

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Sper ca l-ai tras pe orizontala si nu pe verticala, adica in sus.

| adyurs explică (pentru LPCTSTR):

L-am tras si nu mergeam insa daca il trageam in sus parca voia sa iasa dar mufa sata parca era lipita de un cauciuc si nu merfe nici o metodă de pe net