| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna!
Mi-am cumparat un router pentru a ma putea deplasa cu laptopul prin casa...
Trebuie sa instalez ceva la el? Eu l-am bagat in priza si l-am conectat la internet si imi apare reteaua pe laptop doar ca este securizata.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rares5 a răspuns:

Trebuie sa-l configurezi

| DeeaDeiutza15 explică (pentru Rares5):

Imi explici te rog frumos cum...

| Rares5 a răspuns (pentru DeeaDeiutza15):

Ai primit mesajul privat? l-am trimis dar nu imi apare in mesaje la mine

| DeeaDeiutza15 explică (pentru Rares5):

Da

| DeeaDeiutza15 explică (pentru Rares5):

Dar ti-am zis ca am o mica problema... imi apare un triunghi galben cu semnil exclamari si nu merge reteaua spune sub ea "No internet access" dar eu l-am conectat la cablul de la internet

8 răspunsuri:
| Rares5 a răspuns:

Vezi ca-ti las mesaj in privat

| stlucian a răspuns:

In functie de model cauta pe net "configurare router..."