| Cristina_2984 a întrebat:

mi-am instalat windows 7(inainte am amvut xp)si cand am incercat sa ma conectez la internet am vazut ca nu imi detecteaza modemul l-am reinstalat de mai multe ori windows-ul dar tot nu merge. Dar tot de la aceeas companie cu usb internet imi merge.Imi puteti spune ce as putea face? Multuesc anticipat

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Tot ce poti face e sa-ti instalezi windows xp sau vista sau sa gasesti un driver pentru modem compatibil cu windows 7. Problema asta e f intalnita la windows 7, unele device-uri refuza sa le recunosca, la fel si cu memoria RAM.

| Catalin_1945 a răspuns:

Poate trebui sa pui driver de windows 7

| Cristina_2984 explică:

Si de unde il pot descarca