| FluturashZburator a întrebat:

Buna!:* Mi-am pus recent internet prin cablu de la RDS si nu stiu ce trebuie sa fac pentru a ma putea conecta prin wi-fi. Ma poate ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Router! Dupa ce-l cumperi, trebuie configurat! Urmezi pasii de aici: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/
Vezi ce router iei! Sa fie de 300 Mbps!

| dannyel86 a răspuns:

Ai nevoie de un dispozitiv, care se numeste router, pe care apoi il configurezi sa-ti recunoasca setarile conexiunii la internet si rezolvi problema.

| Nelu62 a răspuns:

Urmareste si video-clipul.

| MeddyMaddy a răspuns:

Iti trebuie ruter.

| TipuCuIntrebarile a răspuns:

Control Panel->Network and Internet->Network and Sharing Center->Connect to a network si alege optiunea wireless, introdu id si parola care ti-o dat-o si gata ai internet

| mariussssssssssss a răspuns:

Va trebui sa-ti cumperi un rooter pentru wi-fi. poti sa intrebi la un magazin de electonice