| ana72 a întrebat:

Mi s-a inchis telefonul desi avea baterie si nu mai porneste. Vorbeam la telefon, iar atunci cand am vrut sa aprind ecranul nu mi s-a aprins, dar convorbirea mergea in continuare. Tin sa mentionez ca am un Samsung galaxi A3.
Imi spune-ti va rog daca stiti ce s-a intamplat si de ce nu mai porneste.

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Soft-ul e de vina. Ai nevoie de reinstalarea sistemului de operare, mergi in service cu el, te va costa in jur de 50 de lei. Bafta!