| Panteras a întrebat:

am o problema cu routerul wireless.Problema e ca am dat un factory reset si acuma cand vreau sa-i fac configuratia, adica partea de software cu instalarea(l-am mai instalat odata acum am dat reset ca din fabrica)mie imi zice ca nu mil gaseste (We could not find your router) si chestia e ca am incercat si prin cablu direct de la router. Am internet de la RDS si prin banda larga imi merge perfect, dar nu stiu ce sa ma mai fac cu el asa ca acuma sunt disperat.Prima data totul a fost ok, am bagat numele si parola primite de la muncitorii de la rds care au venit la mine acasa sa imi faca internetul imediat dupa ce am facut contractul.Acuma cand scriu numele si parola tot imi scrie ca numi poate gasi router-ul

Am router Cisco E900 si wifi se numeste Linksys E900.

deci problema e ca nu stiu dc nu imi gaseste routerul, ce setari ar trebui sa fac la el pentru ami gasi router-ul.Am incercat orice am putut asa ca acum cer un ajutor de la cineva dar cat mai detaliat va rog.

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Suna pe cei cu internetu sa ți-l rezolve