| dirtyraccoon a întrebat:

Niste nume bune pentru contul de Facebook? Nu vreau sa imi dau numele real, idei? (p.s sunt fata) laughing
Scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Facebook nu sunt permise numele false sau cu caracter dezorientativ, de fapt nu sunt permise numele false pe internet in general, nu te lua dupa toti prostii si cocalarii.

10 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Madalina colorata, madalina si alina, mariuta marioara si kim matriosca!

| BotezanDaniel a răspuns:

Bună! Ești tare,și eu aveam cont cu anonim,cont fals,cum îi spun eu laughing Păi:Ionela Sukara laughing,Petronela Bossa, laughing Filofteia Jmekera laughing.De fapt, Magdalena Magda, Karina Pedagog rolling on the floor Noroc!

| BeSmart17 a răspuns:

Mara Avramescu, Andreea cinel...

| BigLike a răspuns:

Denisa manelista laughing)

| Alxxzzxx a răspuns:

Happy Cmf
Wtf Alinutza / Alina ( prefer Alinalaughing )
cmz cmf
Girl beautiful
The dream
The angel of the night.
Roxana tb
Mihaela Alexandra
Claudia cld
Laura popescu
Mia wvw
Alina Aliunutza
Nutela Ţela

Lumea mea
My girl
Andreea Deea
Ionela cf

| Maryyys a răspuns:

Pinky, Laleaua rosie, Fata morgana laughing)

| ydcgderimonxiiducbrn a răspuns:

Meg Thomas

| dolion a răspuns:

N-am înțeles ce e cu scuzele, te scuzi pentru categoria din care faci parte?

| Alxxzzxx a răspuns (pentru dolion):

Nu, s-a scuzat pentru categoria pe care a pus-o la aceasta întrebare.

Şi nu-i prea corect ce ai scris tu acolo...
( spun asta referindu-mă la modul cum ai multiplicat scuzele... )

| dolion a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Crezi că n-am știut pentru ce și-a cerut scuze? Dar, momentul a fost prea tentant pentru o glumă, așa că nu am putut rezista...