| User98 a întrebat:

Numele meu real este Iasmina.Ce nume as putea sa imi pun la Facebook dar fara nume de familie? Eu doar Iasmina sunt. Spuneti va rog niste idei dar mai smechere cu numele asta.Dau funda la cele mai multe si bune happy

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pe Facebook e recomandat sa-ti treci numele real, nu smecherii.

| User98 explică (pentru Lioana):

Eu am intrebat ce nume sa imi pun, nu altceva

| Lioana a răspuns (pentru User98):

Chiar daca nu-ti convine raspunsul meu, eu exact asta ti-am spus: ce nume sa pui - al tau.
Orice alt nume iti transforma contul intr-un fake sau anonim.
Nu prin nume trebuie sa impresionezi ci prin ceea ce postezi.