| alicia2000 a întrebat:

Buna,nu imi merg la messenger nici apelurile video nici cele vocale, si imi scrie ca pentru contactul respectiv apar offline chiar daca eu sunt online.am un singur contact, asa ca ma gandesc ca ar putea sa nu fie problema de la mine ci de la persoana respectiva.am descarcat si ultima versiune si to degeaba.helppppp........

1 răspuns:
| MiruD a răspuns:

Buna Alicia. E de la tine. Ai setat sa apari offline pentru acea persoana, chiar daca tu esti online. Intelegi? Tine mouse-ul pe numele respectivului si iti va aparea ceva de genu "apari online pentru cutarica". Ai inteles? ia incearca. happy