| anonim_4396 a întrebat:

nu merge sa intru pe id-ul meu de messenger... am reinstalat dar tot nu merge... pe alte id-uri pot sa intru straight face dar cand il bag pe al meu pur si simplu nu se conecteaza. am intrat pe mail deci parola nu e schimbata sau ceva de genu

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Intai incearca sa introduci din nou (de mana) parola, daca Mess-ul e setat sa o 'tina minte' si ti-o afiseaza automat. Deasemeni verifica-ti parola pe alt calculator. E posibil sa ai un troian. Daca e asa, descarca si ruleaza Malwarebyte's AntiMalware, dupa care fa si o scanare completa cu un antivirus bun (eu am facut cu Avast pentru ca are optiune de scanare la boot-are). Iti recomand sa procedezi asa pentru ca am facut treaba asta pentru cineva care, la fel ca tine, nu mai putea intra nici pe Messenger dar nici pe Facebook. Succes!

| Eedytso a răspuns:

Daca nu merge dai acolo la am uitat parola si raspunde la intrebarile de securitate si o schimbi apoi intra din nou ar trebui sa mearga asa. big grin