| justme1085 a întrebat:

Buna`!:* Nu stiti un program de modificat poze... pe care sa pot scrie cu scrisul aproape transparent?big grin Multumesc anticipat:X!

P.S.: Scuzati categoriaa.happy

8 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Uite site-uri de modificat :
www.piZap.com
www.PicMonkey.com ( este foarte tare site-ul asta )

| Wokez a răspuns:

PhotoScape

| justme1085 explică (pentru Wokez):

Wokez, cum faci sa scrii transparent pentru ca eu nu imi dau seamastraight face

| Wokez a răspuns (pentru justme1085):

Intri in phostoscape->editor->pui poza pe care o vrei->object->acolo e T acela de la text dai pe el scrii textul-> apoi micsorezi opacity ( bine inteles iti selectezi tu tipul de scris si alea..banuiesc ca asta sti)

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Foloseste Pizap http://www.pizap.com/ dai pe start si alegi acolo ce vrei, photo instrument si photo shop.

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Dar iti recomand mai mult pizap, iti si explic cum sa il faci transparent scrisul.

| justme1085 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Yulyana_z ID meu...Add si imi explici pe mess` ok?

| UCM2012 a răspuns:

Sunt foarte multe pizap, picjoke etc sunt mai multe