| AlexandraDani21 a întrebat:

Buna happy Nu stiu de ce nu ma lasa sa ma conectez pe facebook. Nu stiu daca mi l-au inchis, raportat sau alte chesti. am citit la ei pe site si nu am incalcat nici o regula...uff
Imi spune asta:
Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:

Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită).
Nu ma lasa sa bifez casuta. ce pot sa fac? plis

1 răspuns:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Si mie mi-a făcut așa. Unii oameni te-au raportat ca si fiind un cont fake. Sau este un cont spart. Si cei de la facebook vor sa te verifice daca ești tu pe cont. O sa îți puna niste poze cu prietenii tai si v-a trebui sa le scrii numele... Cel mai probabil intra pe calculator. Merge mai bine.