| Ionut_Stefan_1956 a întrebat:

Am dat la continua,apoi arata sa introduc un cod, l-am introdus, apoi apare

"Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate

Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:

Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)

Am probleme cu acest pas""

Si nu-mi arata nicio poza, nu pot bifa nimic, ( doar o optiune imi arata ", Ce se intampla?

1 răspuns:
| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

In primul rand verifica la calculator(In bara jos dreapta)ora, data luna anul sa fie setate la data de azi. apoi incearca sa lucrezi cu calculatorul. Daca din anumite motive, s-au dereglat ora, data e.t.c nu vei pute sa deschizi nimic.