| Danyyloop a întrebat:

pentru placa ce-a noua de sunet imi cere driverul "Multimedia audio controller"..si nu il gaseste automat si nici eu pe net!@ http://i.imgur.com/5pGbEyq.png se poate gasi sub alta denumire? /:).

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca Driver Max sau Slim driver si instaleaza-l, o sa caute el driverul lipsa! Bafta!

| Danyyloop explică (pentru lpavel):

Nu merge...nu stiu ce are nu vrea nici cum! placa de sunet e nou nouță'! trebuie driver compatibil cu placa de baza ca habar n-am! I don't want to see hellp! adauga-ma in lista de Y! M si vb acolo! by_3.smile

| Urpaniel a răspuns:

Multimedia audio controller nu e numele în sine a ce ai nevoie, în caz că nu îl găseşti pe net, foloseşte driver max sau un program de genu', îl găseşti şi instalezi repede.