| Generalgrevious a întrebat:

Buna, prietena mea nu mai reuseste sa isi recupereze contul de Facebook, sora ei i-a facut resetare la telefon si acum nu mai stie care era parola veche de Facebook.

Voi ati trecut prin momentele astea si cum v-ati recuperat contul vechi de Facebook?

2 răspunsuri:
| Oyasumi a răspuns:

Folosind adresa de email cu care a fost facut contul, respecti numarul de telefon.
Ar mai putea fi o solutie, dar cei de la Facebook sunt destul de lenesi, pe un cont logat se intra in seciune Help&support si de facut o cerere pentru a recupera contul. De mentionat ca puteti oferi detalii despre adresa ip de la internet, numele dispozitivului, locatiile in care ati fost, chiar si persoanele cu care ati vorbit.
Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Sa bifeze „am uitat parola". Si o schimba. Mare lucru!